Witaj w „Akademii Rozmowy” Cinco Colores!

Każdy z nas umie mówić, ale czy potrafimy ze sobą rozmawiać?

AKADEMIA ROZMOWY CINCO COLORES ZAPRASZA na otwarte warsztaty; osobno dla pań i panów oraz dla menedżerów/pracowników, jak również dla rodziców!

Kiedy kupujemy pralkę, meble z IKEA, czy nowy komputer zawsze otrzymujemy dołączoną instrukcję obsługi. Jedni chętniej, inni trochę mniej chętnie czytają i starają się włączyć (niektórzy „włanczyć” :D), złożyć, uruchomić nowy sprzęt, a potem dbają, aby niczego nie popsuć i używać tego jak najdłużej.

Kiedy jednak przychodzi do rozmowy z innymi ludźmi, to każdy z nas wie lepiej jak należy rozmawiać z mężem/partnerem – „Po co mam mu to mówić po raz setny, przecież sam powinien się wreszcie domyślić.”, żoną/partnerką – „Jest taka sama jak jej matka, tylko by narzekała i ciągle boli ją głowa.”, dzieckiem – „Ty mi nie tu mów jak mam rozmawiać ze swoim dzieckiem, sama wiem najlepiej, to przecież moje dziecko!”, pracownikiem – „Panie Piotrze, chcę kupić nowy samochód dla żony i dlatego potrzebuję, aby pracował pan po godzinach, bo muszę więcej zarobić w tym miesiącu.”

  1. Czy rozmawiając z innymi miewasz wrażenie, że każdy tylko czeka, aby wtrącić swoje „3 grosze” i nikt nikogo nie słucha a ponadto każdy wie lepiej?

  2. Czy uważasz, że Twój Partner/Partnerka mógłby/mogłaby przeznaczyć więcej czasu na rozmowę z Tobą, bo zdarza się, że czujesz się niezrozumiana/y?

  3. Czy zdarzyło się Tobie nakrzyczeć na dziecko, bo Cię nie słuchało, a potem tego żałować, myśląc „już nie wiem jak z nim rozmawiać”?

  4. Czy miewasz wrażenie, że w firmie Twój szef kompletnie nie rozumie o co chodzi Tobie oraz Twoim koleżankom i kolegom, a Ty masz już ochotę rzucić tę pracę.

W „Akademii Rozmowy” nie uczymy supertajnych technik sprzedaży i negocjacji, nie przekonujemy do niepotrzebnych produktów, nie pokazujemy socjotechnik, czy sztuczek z dziedziny czarnej perswazji (chociaż je znamy;)! U nas nie będziesz musiał/a udawać, że cieszysz się z tego, że jesteś na szkoleniu firmowym, na który wysłał Ciebie szef za korporacyjne pieniądze. U nas zdecydujesz sama/sam czy spotkać się w naszym gronie, wydać swoje pieniądze i dołączyć do „Akademii Rozmowy”.

W „Akademii Rozmowy” otrzymasz wiele ciekawych informacji, rozwiniesz swoje umiejętności racjonalnej rozmowy, dzięki czemu poprawisz sobie samopoczucie i ulepszysz kontakty z innymi! Rozmawiamy przy kawie i herbacie o tym jak rozumieć siebie lepiej i budować lepsze relacje z innymi ludźmi.

PO PROSTU ROZMAWIAMY, ABY ZROZUMIEĆ A NIE ODPOWIEDZIEĆ!

Ty sprawdź kiedy są kolejne otwarte warsztaty, a my zapraszamy Ciebie do rozmowy!