1. Dla rodziców

Rodzice są dla swoich dzieci barometrami emocji. To jak efekt domino (Cecelia Ahern) czyli o wzmacnianiu relacji w rodzinie i radzeniu sobie z wyzwaniami rodzicielstwa.

kontrola emocji – rozmowa – redukcja stresu

Zapraszam na warsztaty, podczas których:

⦁ Rozwijamy zasoby skutecznego działania i umiejętności rozmowy, kontroli emocji, i redukcji stresu w relacjach ja-dziecko.
⦁ Diagnozujemy i uruchamiamy atrakcyjne rezerwy możliwości komunikacyjnych.
⦁ Rozwijamy umiejętności i zapewniamy narzędzia do radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

 

Autor programu i trener prowadzący: Piotr Kaluba 

Ojciec dwóch córek, dorosłej i nastolatki. Ze starszą z córek nie zbudował skutecznej relacji, a z młodszą naprawił wszystkie poprzednio popełnione błędy i buduje relację poprzez rozmowę. Ukończył studia humanistyczne na Uniwersytecie SWPS. Nieustannie rozwija swoje umiejętności rozmowy, oprócz samodoskonalenia, także poprzez edukacyjne dla obu stron dyskusje z nastoletnią córką, która jednocześnie jest najlepszym recenzentem skuteczności rozmowy. Wskaże, jak rozmawiać, aby dzieci chciały się dzielić swoimi emocjami i przemyśleniami.

Informacje organizacyjne:

  • Jeśli chcesz zorganizować warsztaty dla swoich odbiorców, lub chcesz dołączyć do grupy, napisz: foundation@cincocolores.org
  • Pracujemy w kameralnych grupach – maks. 12 os.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Cinco Colores

Najbliższe spotkanie otwarte w ramach Akademii Rozmowy pod tytułem: „Słuchamy, aby zrozumieć … to cykl warsztatów Akademii Rozmowy, specjalnie dla LLF w wydaniu międzykulturowym tj. jak usłyszeć i zrozumieć inne kultury” – odbędzie się 25 kwietnia 2020, podczas Language Love Festival for Kids and Teens w Fundacji Primus, dowiedz się więcej