3. dla pracowników

Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces (H. Ford), czyli o budowaniu relacji z przełożonym i współpracownikami, umiejętności rozmowy i skutecznym wzmocnieniu poczucia własnej wartości.

kontrola emocji – rozmowa – redukcja stresu

Zapraszam na warsztaty, podczas których:

⦁ Rozpoznajemy najważniejsze potrzeby i ich wpływ na motywację, efektywność i poziom zadowolenia z wykonywanej pracy.
⦁ Wskazujemy skuteczne metody radzenia sobie podczas bieżących problemów w komunikacji z przełożonym/ współpracownikami.
⦁ Podpowiadamy rozwiązania na długofalową zmianę sprzyjającą satysfakcji z relacji w życiu zawodowym.

Autor programu i trener prowadzący: Piotr Kaluba 

Pracował na różnych stanowiskach i w różnych zawodach: kelnera, pomocnika kierowcy, pracownika rozlewni wód gazowanych, rehabilitanta, masażysty, przedstawiciela handlowego, nauczyciela akademickiego, wykładowcy na studiach MBA. Zbierał doświadczenia nie rozumiejąc – o co chodzi przełożonym, jako pracownik w Polsce i na całym świecie m.in. w Anglii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Meksyku, Stanach Zjednoczonych, Senegalu oraz we współpracy i podczas rozmów z m.in. Norwegami, Duńczykami, Holendrami, Amerykanami, Anglikami, Japończykami, Rosjanami czy Meksykanami. Już wie, że bez umiejętności dobrej rozmowy nie ma dobrego pracownika. Wyjaśni, co robić, aby poprzez rozmowę budować własną pozycję w zespole.

NAJBLIŻSZE WARSZTATY OTWARTE – wstęp wolny

Termin: 26 marca (czwartek) o godz. 18.00-20.00.

Rejestracja: wypełnij formularz >>>

Miejsce: Clockwork, ul. Ksawerów 3, dowiedz się więcej >>>

Informacje organizacyjne:

  • Jeśli chcesz zorganizować warsztaty dla swoich odbiorców, lub chcesz dołączyć do grupy, napisz: foundation@cincocolores.org
  • Pracujemy w kameralnych grupach – maks. 12 os.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Cinco Colores