5. Dla menedżerów

Niemożliwe – to nie jest francuskie słowo (Bonaparte), czyli o efektywnej komunikacji, wzmacnianiu zespołu, budowaniu odporności na stres, skutecznym motywowaniu siebie i innych oraz opieraniu działań na wartościach. 

kontrola emocji – rozmowa – redukcja stresu

Zapraszam na warsztaty, podczas których:

⦁ Rozwijamy zasoby racjonalnego zachowania i umiejętności rozmowy, kontroli emocji, i redukcji stresu w relacjach zawodowych.
⦁ Diagnozujemy i uruchamiamy atrakcyjne rezerwy możliwości komunikacyjnych.
⦁ Rozwijamy umiejętności i zapewniamy narzędzia do radzenia sobie w sytuacjach trudnych.

Autor programu i trener prowadzący: Piotr Kaluba 

Prezes Zarządu, Dyrektor Zarządzający, Dyrektor Rozwoju Biznesu w Europie Centralnej i Wschodniej, Dyrektor Sprzedaży na Europę. Zarządzał zespołami od 3 do prawie 1000 osób w Polsce i za granicą. Ukończył studia Executive MBA, GFKM i Rotterdam School of Management w Holandii. Popełnił prawie wszystkie możliwe błędy w relacjach, zatrudniając, współpracując bądź zwalniając pracowników. Był podporą dla swoich pracodawców i wsparciem dla pracowników, ale także tym, przez którego niektórzy „podejmowali decyzję o kontynuowaniu kariery poza strukturami firmy”, z własnej i nie z własnej woli. Przedstawi w praktyce, że umiejętność rozmowy to dla każdego menedżera abecadło zarządzania ludźmi, które często jest kompletnie pomijane na ścieżce zawodowego rozwoju.

Informacje organizacyjne:

  • Jeśli chcesz zorganizować warsztaty dla swoich odbiorców, lub chcesz dołączyć do grupy, napisz: foundation@cincocolores.org
  • Pracujemy w kameralnych grupach – maks. 12 os.

Organizatorem warsztatów jest Fundacja Cinco Colores